Allahım Bana Yardım Et

Allahım bana yardım et borçlarımdan kurtulmak için, sağlığıma kavuşmak için kapı arala

Allah’ım dertlerimden kurtulmak için bana yardım et. Borçlarımdan kurtulmak için bana kapı arala. Sağlığıma tekrar kavuşmak için şifa ver. Allah’ım çocuklarımı bana bağışla. Oğlumun, kızımın derslerinde başarılı olmasını sağla.

Allah’ım Bana Yardım Et

Allah’a dua ederek, ellerinizi açıp derman dileyerek dertlerinizden kurtulabilirsiniz. Sağlığınıza tekrar kavuşmak için, başınıza musallat olan beladan kurtulmak için, borçlarınızdan kurtulmak için yada çocuklarınız için dua edebilirsiniz.

Allah’a dua ederken 40 kere yada 1000 kere anlamını bilmediğiniz kelimeleri tekrarlamak size fayda sağlamayacaktır. Dua ederken tüm kalbinizle içinizden geldiği gibi dua etmelisiniz. Borçlarınızdan kurtulmak için okuyacağınız dua, “Allah’ım borçlarımdan kurtulmamı sağla, bana kazanç kapısı arala, ticaretimin bereketli olmasını sağla” gibi olmalıdır. Gece başınızı yastığa koyduğunuzda borçlarınızı düşünmekten uyuyamıyorsanız, kafanızdaki tüm düşünceleri bir kenara bırakmalı ve Allah’a gerçekten inanarak dua etmelisiniz. Emin olunuz ki dua sonrasında daha rahatlamış bir ruh haliyle uyuyabileceksiniz. Allah’a inanınız ve güveniniz. Allah, kimseye kaldırabileceğinden fazla dert yüklemez. Ummadığınız anda beklemediğiniz bir anda bir kapı açılacak ve tüm sıkıntılarınızı geride bırakacaksınız.

Sağlığınıza tekrar kavuşmak için ellerinizi Allah’a açarak içten ve inanarak “Allah’ım beni sağlığıma tekrar kavuştur, bu dertten beni kurtar, sıkıntılarımdan beni kurtar” şeklinde dua etmeniz sizin için en iyisi olacaktır. Dert Allah’tan geldiği gibi dermanı da Allah’tan gelmektedir. İnanarak ve gönlünüz karamsarlığa düştüğü her anda içinizden Allah’a dua edin.

Çocuğunuz askere gidiyorsa ve onun sağlığından, hayatından endişe duyuyorsanız gönlünüzü ferah tutmalısınız. Asker Duası sayfasından dilerseniz askere gidenin arkasından okunacak dualara göz atabilirsiniz.

Derdiniz içinizi yiyip bitiriyor, göğsünüz darlanacak kadar kafanızı takıyorsanız, yorum kısmından adınızı yazmadan, kim olduğunuzu açıklamadan derdinizi paylaşabilirsiniz. Bazen derdinizi paylaşmak, başkalarından fikir almak yada sadece anlatmak bile insana huzur verebiliyor. Yalnız değilsiniz, tüm dertlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Size Özel Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir